01.08.2014

Påmeldt til NM i Singel, Skyting, Dobbel, Mix-dobbel og trippel.

Vi har dessverre ikke lag i junior, dame og veteran, men har mange bra lag i de andre klassene og neste år kanskje vi får til å stille i flere klasser. Ønsker alle masse lykke til under årets NM.


SINGEL
Ole Hågensen
Joachim Hågensen
Lars Andre Storaker Bruu
Benny Bel-Lafkih
Rune Kristoffersen
Rune Fuglesang
Eli Gjengstø
Gabriel G. Bel-Lafkih
Robert Pettersen
Roger Johansen
Mario Rodrigues
Thor-Eivind Kise
Knut Lomsø
Mili Selimovic
Trygve Fjerdingstad


SKYTING


Lars Andre Storaker Bruu
Ole Hågensen
Joachim Hågensen
Thor Eivind Kise
Mili Selimovic
Robert Pettersen
Roger Johansen
Benny Bel-Lafkih
Gabriel G. Bel-Lafkih
Rune Kristoffersen


MIX-DOBBEL




Eli Gjengstø
Benny Bel-Lafkih
 
Ole Hågensen
Elisabeth Hågensen
 
Rune Fuglesang
Mary Lavelle
 
Camilla S. Bruu
Lars S. Bruu


DOBBEL ÅPEN




Ole Hågensen
Roger Johansen
 
Lars Bruu
Rune Kristoffersen
 
Magnus Utgård
Thor Eivind Kise
 
Joachim Hågensen
Rune Fuglesang
 
Mili Selimovic
Knut Lomsø
 
Benny Bel-Lafkih
Robert Pettersen
 
Leif Høgberg
Gabriel G. Bel-Lafkih


Eli Gjengstø
Trygve Fjerdingstad


TRIPPEL




Magnus Utgård
Thor Eivind Kise
Trygve Fjerdingstad
 
Ole Hågensen
Lars Storaker Bruu
Rune Kristoffersen
 
Benny Bel-Lafkih
Robert Pettersen
Roger Johansen
 
Eli Gjengstø
Rune Fuglesang
Gabriel G. Bel-Lafkih
 
Mili Selimovic
Knut Lomsø
Leif Høgberg

31.07.2014

NM 2014 Mix-dobbel, foreløpig påmeldt:



Ole Hågensen og Elisabeth Hågensen.
Benny Bel-Lafkih og Eli Gjengstø.
Rune Fuglesang og Mary Lavelle.
Camilla S. Bruu og Lars S. Bruu

NM 2014 TRIPPEL, foreløpig påmeldt

Benny Bel-Lafkih, Roger Johansen og Robert Pettersen.
Lars Bruu, Ole Hågensen og Rune Kristoffersen.
Magnus Utgård, Thor Eivind Kise og Trygve Fjerdingstad.
Leif Høgberg, Knut Lomsø og Mili Selimovic.
Eli Gjengstø, Gabriel G. Bel-Lafkih og Rune Fuglesang.

NM 2014 Skyting, foreløpig påmeldt:

Lars Bruu
Ole Hågensen
Joachim Hågensen
Thor Eivind Kise
Robert Pettersen
Mili Selimovic
Roger Johansen
Benny Bel-Lafkih
Gabriel G. Bel-Lafkih
Rune Kristoffersen

NM 2014 dobbel, foreløpig påmeldt:



Eli Gjengstø og Trygve Fjerdingstad.
Benny  Bel-Lafkih og Robert Pettersen
Gabriel og Leif Høgberg
Ole Hågensen og Roger Johansen
Rune Kristoffersen og Lars Bruu
Magnus Utgård og Thor Eivind Kise
Joachim Hågensen og Rune Fuglesang
Knut Lomsø og Mili Selimovic

NM 2014 Singel, foreløpig påmeldt:

Ole Hågensen
Joachim Hågensen
Lars S. Bruu
Benny Bel-Lafkih...
Rune Kristoffersen
Svein Rune Fuglesang
Eli Eli R. Gjengstø
Gabriel G. Bel-Lafkih
Robert Pettersen
Roger Johansen
Mario Rodrigues
Thor-Eivind Thor Eivind Supra Kise
Knut Lomsø
Mili Selimovic

Trygve Fjerdingstad

21.06.2014

St.Hans-fighten 2014 - Bildedryss

Høydepunkter


Turneringens rene juniorlag: Vilde, Herman og Gabriel kjempet godt, sammen og hver for seg. Bra jobba!


Ekte idrettsglede og en god porsjon looooove: Så glade var Dag og Liz for å vinne semifinalen!

B for Best


Ikke alle kom til A, men da får man "vinne B i stedet for". I finalen møtte arrangørklubbens Thor Eivind, Trygve og Magnus Frognerparkens Erik, Sven og Jan Egil.


- Og her er trioen som vant en velsmakende trøstepremie. Gratulerer!

Bronsefinalen

Nesten helblått oppgjør: Ole, Lars og Andre mot Vidar, Knut og BFIIs Odd


Knut, Odd og Vidar klinket til mest og best!


Den store finalen



 Nesten hele veien: Atle, Dag og Liz!


 Men aller best...


Benny, Ronny og Youssef, 13-7 i finalen. Gratulerer!

Resultatliste

1. Benny Bel-Lafkih, Youssef Taoubane og Ronny Gudmundsen, GPK/OPC/ØPC
2. Atle Smeby, Dag Nygaard og Liz Charters, FPK/Saddle
3. Vidar Hauger, Knut Lomsø og Odd Porsmyr, GPK/BFII
4. Lars Bruu, Andre Erdahl og Ole Hågensen, GPK

5.-8.
Larry Young, Maija Juva og Morten Torp, ØPC/FPK
Ellen Johansen, Tom Johansen og Eli Gjengstø, ØPC/GPK
Rune Kristoffersen, Robert Pettersen og Marius Breimo, GPK/OPC
Mario Rodrigues, Mili Selimovic og Rune Fuglesang, GPK

9.-15.
Vilde Berge Vidnes, Herman Støa og Gabriel G. Bel-Lafkih, OPC/ØPC/GPK
Magnus Utgård, Trygve Fjerdingstad og Thor Eivind Kise, GPK
Jean Espic, Marius Wang og Bastien Testaniere, OPC/FPK/OPC
Leif Høgberg, Jean Jaques Razaka og Simohamed Menzhi, GPK/OPC
Jon Norborg, Finn Gundersen og Karianne Fleischer, SON
Ole Evenstad, Michel Rey og Arne Olsen, FPK, OPC/GPK
Sven Kolstad, Jan Egil Andresen og Erik Olofson, OPC/Sverige

Tre runder innledende, trukket inn i oppsett hvor alle spilte singel og to dobler som trippellag. De åtte beste lagene til A, resten til B. I sluttspillet ble kun trippelmatcher spilt.

Tusen takk

Til alle: arrangører, kioskansatte, spillere og tilskuere, for en nydelig dag på Årvoll. Herlig, rett og slett!